1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Adrik, Luty 22, 2011.

1. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Witam. Kupiłem sobie do xbox'a slim dysk 20 gb bez obudowy. Po podłączeniu go do xbox'a wszystko było ok. Zainstalowałem na dysku grę gta 4 i w tedy zaczęły się problemy. Tekstury ładują się jeszcze dłużej niż z płyty. Na drugi dzień włączam xboxa i wyskoczył mi bład e 68. Zresetowałem go i wszystko było ok. Wiem że z dyskiem są jakieś problemy, może to są bad sektory? Czy da się to jakoś naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrób mu format, dyski 20gb to starocie zapewne okaże się zakup nowego dysku 250gb

4. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Formatowanie nic nie dało. Nadal tekstury siłę długo ładują

Wczytywanie...

Poleć forum