1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marnowak, Kwiecień 9, 2011.

1. marnowak

marnowak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam pytanko co mogło się stać.
    Otóż chciałem zrobić aktualizację dash-a z microsoftu. Niestety nie posiadałem żadnej pamięci i dysku, więc pożyczyłem dysk z konsoli kolegi(pliki musiały się na coś pobrać, abym mógł zaktualizować sobie system). Miałem nieprzerabiany napęd(tak sądzę, bo po aktualizacji dostałbym chyba bana, albo od razu by mi coś dziwnego wywaliło pewnie). Kolega miał JTAGA i XexMenu na dysku. Po powrocie z dyskiem do jego konsoli system woła mu podczas uruchamiania XexMenu o aktualizację- strasznie jest zdenerwowany- co może pomóc. Dysk standardowo podłączany pod XBOX-a z lewej strony. Czy starczy sformatować dysk(czy po prostu zostały jakieś pliki instalacyjne tego dash-a, czy co się mogło stać innego). Może XexMenu przeinstalować? Proszę o pomoc co z tym fantem zrobić. Czemu jego system wcześniej nie chciał aktualizacji, a teraz prawie żadnej gry uruchomić nie chce i woła o aktualizację. Jak miałem dysk u siebie to też próbowałem uruchomić grę przez XexMenu (bodajże przed użyciem dysku do aktualizacji). Zaznaczam, że aktualizacja zainstalowała mi się bezproblemowo, kolega oczywiście nie nacisnął przycisku aktualizuj, bo wiadomo czym to mu grozi, a napędu DVD nie ma w konsoli, aby sprawdzić, czy gra mu ruszy z napędu. Wszystkie gry miał na dysku i przez XexMenu uruchamiał. Czemu teraz jego system chce aktualizacji i co zrobić, aby mu się to odwidziało? Przecież dysk nie mógł zmienić nic w konsoli. Co ma mamy z tym zrobić: sformatować dysk, czy dasha-a jeszcze raz wgrywać(o ile się drugi raz to samo co siedzi wczytać).

Wczytywanie...

Poleć forum