1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KolkU93, Kwiecień 3, 2012.

1. KolkU93

KolkU93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam taki problem. Dysk nie był używany przez ok. 2 miesiące bo zgubiłem kabel. Ostatnio kupiłem kabel podłączam dysk do konsoli i zaczynają się dziać dziwne rzeczy.Niektóre gry które są zainstalowane na dysku chodzą jakby nie były zainstalowane albo się zacinają w czasie gry. Drugim problemem jest to że nie można usunąć gry z dysku. Niby wszystko się usuwa ale jak uruchomi się ponownie konsole to gra nadal jest. I trzeci dziwny problem nie mogę dysku sformatować, bo podczas formatowania lub na samym jego początku wyskakuje błąd "Podczas wykonywania czynności wystąpił problem". Czy ktoś wie o co chodzi?? Dodam jeszcze że z dyskiem nie było nigdy takich ani żadnych innych problemów. Dzięki i pozdrawiam :).

Wczytywanie...

Poleć forum