1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Baku_83, Maj 2, 2012.

1. Baku_83

Baku_83 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam miałem konsole grubą z jtagiem i dyskiem 250Gb ale ona się zepsuła, kupiłem slimke i podłączyłem dysk z grubej bez problemu wszystko działa.Ale gdy ten sam dysk podpinam do grubej konsoli od kolegi to dysku nie widać. Czemu tak jest?????????????????

2. Lotnik421 Xbox One

3. scoter

scoter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Smolarzyny
    Wydaje mi się że jak już skonfigurujesz dysk na slimce to potem nie da się skonfigurować go na starszej konsoli. Trzeba go kompletnie formatować. Ja też tak mam i to chyba oto chodzi. :)

Wczytywanie...

Poleć forum