1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z działaniem Assasin Creed 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gruby33, Kwiecień 14, 2010.

1. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam problem z nagranie mAC2 PL. Mam przeróbkę LT. Ściągnąłem iso, nagrałem, w PC widzi po nagraniu normalnie tylko ponad 100MB. Ale jak wkładam w konsolę to w ogóle nie widzi płyty. FNR4 i UFC 2009 normalnie działają.
    Sprawdziłem ABGX i jest takie coś na żółto:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hornet

Hornet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To na zólto to jest ze nie ma poprostu tej gry w bazie danych abgx normalne poniewaz masz wersje pl gry jakim programem nagrywasz tą gre?

4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Clone CD tak jak inne, które działają. A pytanie czy może to być przez złej jakości płyty? Bo nagrałem dziś Ninja Gaiden 2 i za pierwszym razem odczytał X360 płytę tylko nie było możliwości nagrania na dysk twardy, a jak ją wyjąłem i włożyłem znów to dzieje się to samo co z AC2. Więc czy to płyty? Bo na razie mam na stanie same Vakossy...

Wczytywanie...

Poleć forum