1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z działaniem profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siera1964, Maj 20, 2010.

1. siera1964

siera1964 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam dwa xboxy jeden po banie elite i drugi arcade i mam jeden dysk ten ze zbanowanej i chce przezucic sobie ten profil na tego niezbanowanego arcade ale pisze ze profil uszkodzony. Jak chce wgrać aktualizacje do elitki zeby odblokować dysk to wogóle pendrivea nie widzi i płytki nieczyta z aktualizacją więc niewiem już totalnie o co chodzi. Moje pytanie więc co zrobić żeby móc grać w piraty na jednej konsoli i potem przezucić ten profiil na drugą do live'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pdziel19

Pdziel19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. siera1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    już próbowałem tego . nagrałem na płytke i na pendrive ale wkładam do xboxa i nic

5. siera1964

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok juz zainstalowałem sobie aktualizacje a teraz pytanie czy mozna ten profil przenieść czy nie?/

6. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Nie można przenieść profilu ze zbanowanej konsoli na nie zbanowaną bo profil gracza jest uszkodzony. Jeżeli miałeś konto zarejestrowane na xbl to sobie odzyskaj tag gracza na tej nie zbanowanej konsoli a sejwy z gier możesz normalnie przenieść bo one nie są uszkodzone. Ja przenosiłem wszystko za pomocą karty pamięci. Jeżeli pomógłem podziękuj. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum