1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dziekiem w Xboxie i Kablem VGA HD AV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blassi, Styczeń 23, 2013.

1. blassi

blassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. jestem nowy na forum i nie moge załozyć nowego tematu wiec napisz tutaj o moim problemie. Zakupilem xboxa (wersja bez wejscia hdmi). Postanowilem wiec zakupic do tego kabel VGA HD AV. Problem w tym ze po podlaczeniu go do mojego TV LCD mam tylko obraz HD (wejscie RGB bodajze) a glosu nie ma wcale. Mialem taka przejsciowke do chinchy i podlaczylem ja w wejscie AV do telewizora i na wejsciu RGB mam obraz a nie mam glosu, a jak przelacze na AV odwrotnie. Co mam robic ? Prosze o pomoc i z gory dziekuje!

2. Lotnik421 Xbox One

3. SUN_Rise

SUN_Rise Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zapewne masz TV samsung i też mam ten sam problem.Z tego co wyczytałem kabel VGA daje tylko obraz,a dźwięk musisz puścić głośnikami

4. RaksonPDZ

RaksonPDZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Przedbórz, Bełchatów
    Pokaż jaki masz kabel ;]

5. Pina

Pina Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdZ'
    A przejściówka z euro na cinche ? Wtedy są trzy wtyczki i powinien być obraz i dźwięk.

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    czemu nie przez hmdi nie podpinasz do tv?

7. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    bo ma konsole bez HDMI ...

potrzebujesz albo taki kabel KABEL XBOX 360 VGA HD LCD/CRT GOLD + ADAPTER AUDIO (2905805103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wtedy masz obraz ( wtyczka VGA ) i dzwięk stereo ( 2xchinch ),
    albo coś takiego KABEL HD COMPONENT COMPOSITE XBOX MICROSOFT ORYGIN (2953265561) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .. tez jest obraz i dzwięk ... ale masz obraz ( 3xchinch RGB ) i znów dzwiek z chinch

jagbym miał wybierać to 2 zdecydowanie lepszej jakości, bo na 1 to na HD nie masz co liczyć bo to sygnał analogowy (VGA)

8. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    aa core z opisu więc kabel vga plus dwa cinche powino śmigać bez problemu według mnie lub cinche same bo tv ma nowy:)

9. blassi

blassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w takim razie do tego kabla muszę dokupić tylko adapter??

10. blassi

blassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i czy tym adapterem dam rade go podpiac do tv?? czy pozostala mi opcja glosnikow przy tym kablu??

11. Pat80

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Jaki znowu adapter i do którego kabla ? Mów pełnymi zdaniami tak by można zrozumieć o co Ci chodzi ... bo ja osobiście to się już pogubiłem... wszystko masz napisane, jaki kabel do czego ( dzwięk i obraz ) napisz więcej szczegółów ( jakie wejścia ma telewizor, czy pod niego ma być i obraz i dzwięk ) jeśli w telewizorze masz tylko VGA to przejscówka z RGB do VGA tez jest bo ja z takiej korzystam przy rzutniku .. więc problemu nie widzę :)

12. blassi

blassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moj telewizor to LG 42' Cinema Tv posiadam wejscie RGB a takze AV. Problem w tym ze na kablu VGA HD AV przy podlaczeniu do wejscia RGB mam tylko obraz(chinche podlaczam w wejscia przy telewizorze i nie dzialaja , dopiero gdy przepinam je na przejsciowke xboxowa chinche - av)a chce wiedziec czy na tym kablu da sie jakos wydobyc glos i obraz z telewizora jednoczesnie bo go kupilem i nie wiedzialem ze on robi takie cuda. Pytanie czy sie da?? czy bd musial kupic jednak ten komponent??

13. Pat80

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Kupiłeś beznadziejny kabel i tyle, zdecydowanie polecam ten component.... jeszcze raz mówię z VGA będzie tak słaba jakość że szkoda sobie zawracać głowę jeśli zależy Ci na dobrym obrazie

14. blassi

blassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aa ok zrozumialem :) no to pozostje mi go kupic nie majatek szkoda ze tu wczesniej nie zajrzalem ;d bo wlasnie na jakims innym forum pisali odwrotnie z komponent jest zly a vga dobry ale musialem sie przekonac na wlasnej skorze :D dzieki :))

Wczytywanie...

Poleć forum