1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dźwiękiem 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adi511, Maj 22, 2012.

1. Adi511

Adi511 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jako nowy właściciel konsoli xbox 360 slim chciałem sobie podłączyć kabel optyczny aby mieć dźwięk 5.1. Okazało się że moje kino domowe nie posiada wbudowanego wejścia cyfrowego (optycznego). Telewizor ma tylko WYJŚCIE optyczne. Dodam również że xbox oraz kino domowe są podłączone kablem hdmi do telewizora. I na koniec moje pytanie. Czy jest jakiś sposób aby otrzymać dźwięk 5.1 w mojej sytuacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    musialbys kupic amplituner i do niego wszystko podlaczyc, ale to droga zabawka, lub zmienic kino na takie ze zlaczem optycznym, w kazdym innym wypadku otrzymasz dzwiek stereo rozlozony na wszystkie glosniki

Wczytywanie...

Poleć forum