1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dzwiekiem, komputer+lcd+xbox

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sp4rk, Marzec 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sp4rk

sp4rk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem polega na tym, ze glosniki 5.1 mam podlaczone do komputera i nie da sie rozdzielic kabli bo sa polaczone. Mam monitor LCD Gateway HD2201 i z tylu jest 1 wyjscie na audio do ktorego moge podlaczyc glosniki albo sluchawki, po podlaczeniu sluchawek dzwiek jest baaaardzo cichy. Nie chce kupowac nowych glosnikow, ale chce grac na glosnikach. Da sie jakos to podlaczyc tak zeby glosniki dzialaly i pod xboxem i pod PC ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. voitez

voitez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ja mam tak samo, ale raczej trzeba będzie wyjmować kabelki i recznie przelaczac ;) tak samo mam z LCD, jak chcę żeby komp działał muszę wyjmować kabel xboxa z monitora i wkladać kabel od kompa. ;)

4. sp4rk

sp4rk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zalatwilem sprawe "krojac" kabelki, odzielilem je poprostu od siebiie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum