1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Dźwiękiem(PAC-MAN CE DX, FORZA 4)

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Sierpień 8, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Swego czasu miałem problem w Forzie 4 z dzwiękiem(takie trzaski, itp co kilkadziesiąt sekund tak jakby obraz śnieżył - nie obraz tylko dzwięk) gdy gra była zainstalowana na HDD(wtedy 60GB Hitachi oryginał Xbox 360). Teraz mam 120GB(Hitachi oryginał Xbox 360) + Forza 4 na HDD i tego nie ma. Jednak mam Pac MAN-a CE DX z Rynku Arcade i przy końcu etapu jak zjadałem dużo duchów na raz:))) to tak w tle było słychać tak jakby właśnie obraz śnieżył. Takie prprprpypry. Obraz był OK. Jak myślicie czego to wina?? Kabel chyba ok bo teraz w Forza 4 tego nie ma. Tylko tak 5 sekung było w PAC MAN(ostatnie 10sek etapu). Czy to Bad Sektory na HDD?? Oznacza to, że na tamtym 60GB były Bad tam gdzie Forza a teraz tam gdzie Pac-MAN?? Oby nie.
    EDIT: Jakby coś to muzyka w tle podczas gry to BGM5 i tryb Spiral 5min. Score Attack.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co do forzy 4 trzaski występują jak gra jest zainstalowana na hdd :) i to nie przez bad sektory tylko ta gra tak ma :) co do pac-man nie grałem :)

5. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No właśnie z Forzą to też słyszałem. Tylko teraz właśnie nie mam tego w Forzie, miałem to na innym dysku(60GB Hitachi oryginalny - nie ma Bad Sektorów bo mam go w kompie). Mam tak w Pac-Man C.E. DX od czasu do czasu. Teraz dysk w X-ie to 120GB Hitachi w obudowie Slim.

Wczytywanie...

Poleć forum