1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dźwiękiem przez Line-in (bzyczenie)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pychu666, Październik 28, 2012.

1. Pychu666

Pychu666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z bzyczeniem w głośnikach nawet jak Xbox jest wyłączony.
    Dźwięk mam podłączony tak:
    Do X-a wchodzi ten adapter:
    Do tego adaptera wchodzi to (przejściówka RCA -> mini jack)
    Mini jack z przejściówki idzie do wejścia line-in do kompa.
    Do tej pory działał dźwięk (tylko prawa strona co prawda, ale działał), ale od niedawna słyszę bzyczenie w głośnikach przy głośności odrobinę wyższej niż na standardzie.
    Wymieniłem przejściówkę RCA->mini jack na nową, dłuższą, ponieważ poprzednia była długa na styk i czasami przy szarpnięciu się napinała. Myślałem więc, że może jakieś kabelki się urwały czy naruszyły. Nic to jednak nie dało, dalej bzyczy.
    Dźwięk ten jest obecny niezależnie od tego, czy konsola jest włączona. Wyciszenie wejścia line-in pomaga, bzyczenia nie ma, ale oczywiście nie ma też przy okazji dźwięku z konsoli. Nie jest to więc rozwiązaniem.

Czy ktoś się z tym już spotkał? Adapter nawala czy o co chodzi?
    Druga rzecz - jest może jakaś przejściówka, która umożliwiłaby podłączenie konsoli przez wejście optyczne na adapterze do line-in (czyli optical -> mini jack)?

Głośniki mam Creative T6100, Xbox 360 Arcade

Wczytywanie...

Poleć forum