1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z dźwiękiem przy połączeniu konsoli z kinem optykiem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marusiek91, Grudzień 7, 2011.

1. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam, chcialem sie zapytac czy kiedykolwiek ktos z was przy polaczeniu xboxa z kinem domowym za pomoca kabla optycznego mial podczas grania w jakies np. strzelanki problem z dzwiekiem? Chodzi mi o to ze czasem takie dziwne przebicie moze wsytąpic bąć chwilowy zanik dzwięku (sekundowy), bo nie wiem ale wydaje mi sie ze czasem grajac w dead space 2 lub geras of war 3 podczas dużego natężenia dzwiekow (karabiny maszynowe itd) dzwiek potrafi sie przyciać na poł sekundy lub wystepuje dziwne przebicie. Czy jest to normalne czy ja jestem przewrażliwiony?? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jaki masz ten kabel optyczny?

4. marusiek91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    mam dwa i na kazdym wydaje mi sie ze jest podobnie.

5. Melvin.FoX

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    No fajnie, ale jakie konkretnie?
    Przychodzisz do lekarza i mowisz:
    - Panie doktorze zle sie czuje.
    - Dobrze ale co Panu jest?
    - No w sumie to jest chory.

Zycze powodzenia twojemu lekarzowi rodzinnemu :/
    Podejrzewam slabej jakosci kabel optyczny, uszkodzone wyjscie/wejscie optyczne przy jednej ze stron lub cos z przetwarzaniem dzwieku. Moze byc to wina zarowno X'a, ktory dzwiek przetwarza i wysyla albo amplituner, ktory dzwiek odbiera o rowniez przetwarza. Charczenie masz rozumiem we wszystkich glosnikach?

6. marusiek91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
  7. Melvin.FoX

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Czyli otworzyles nowy, dokladnie taki sam temat?!

8. marusiek91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    drugi jest firmy MRS, a w tym nagraniu to dopiero po 38 sekundzie bedzie to co chcialem pokazac. Pzdr

w tamtym temaci niekt mi nie odpisuje juz przez dlugi czas. I w tamtym temacie konsola i amplituner dvd byly przed naprawą. Tearz konsola jest po naprawie zarowno jak dvd (usterki nie stwierdzono) dlatego zalozylem nowy

a to jest przy właczaniu sie gry Gears of War 3 zaraz po napisie Microsoft na bialym tle (w nagraniu lekkie ściecie dzwieku pomiedzy 12-13 sekundą)
    WRZUTA - VORC001 - mp3

Co o tym myślicie? Mam problemy z głosnikami (wejsciami optycznymi) czy każdy z Was tak ma używając podpiętego do xboxa kina domowego 5.1 za pmocą kabla optycznego? Proszę o rady bo nie wiem czy jestem przewrazliwiony czy to normalne.

PS. To zaciecie raz jest przy wlaczaniu sie gry a raz nie ma....

9. Melvin.FoX

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nie jest normalne. Ja uzywam Logitechow Z-5500 i mam podlaczonego X'a Prolinkiem - moge zrobic mega glosno i nie mam zadnych problemow. Moze twoje kino domowe nie wyrabia? Moze podajesz glosnikom za duzo mocy i przez to amplituner z bezpieczenstwa odcina zrodlo dzwieku? Zmniejsz do minimum wszystko - treble, bass itp. i sprobuj ponownie. A jak masz dosc cicho to sa takie same objawy?

10. marusiek91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    tak, jest to samo

11. Melvin.FoX

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wez klocka i zanies najblizszemu kumplowi, ktory moze podlaczyc pod amplituner a optykiem - jesli zapusci u siebie i nie bedzie problemow to znaczy, ze Twoj sprzet audio, w przeciwnym cos musi byc nie tak z konsola.

Wczytywanie...

Poleć forum