1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dźwiękiem w konsoli xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez icetowerek, Lipiec 23, 2015.

1. icetowerek

icetowerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, mam problem z dźwiękiem przy podłączeniu konsoli do telewizora. Mam Xboxa 360 S i kiedy podłączam go kablem HDMI do telewizora Toshiba 40L5435 obraz mam ale niestety dźwięku nie mam. Sprawdzałem już chyba wszystkie ustawienia (zarówno w telewizorze, jak i na konsoli) oraz sprawdzałem czy działa pod innym kablem HDMI ale niestety bez skutku... Dodam jeszcze, że wcześniej jak podłączałem konsolę pod inny telewizor, dźwięk działał bez probemu.

Macie może jakieś pomysły co jeszcze mogę zrobić?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    próbowałeś na innych gniazdach hdmi w telewizorze ?

4. icetowerek

icetowerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak i niestety bez skutku...

5. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    1

Sprawdź, czy dźwięk jest poprawnie skonfigurowany

Jeśli w systemie jest używane cyfrowe optyczne wyjście audio lub wyjście HDMI, sprawdź, czy wyjście cyfrowe jest poprawnie skonfigurowane. Jak to zrobić:

Uwaga Te kroki dotyczą tylko systemów, w których jest używane cyfrowe optyczne wyjście audio lub wyjście HDMI.

1. Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze.
    1. Wybierz pozycję Ustawienia, a następnie wybierz pozycję Ustawienia systemu.
    1. Wybierz pozycję Ustawienia konsoli.
    2. Wybierz pozycję Audio.
    3. Wybierz opcję konfiguracji pasującą do używanego systemu.

2

Wyłącz automatyczne wykrywanie
    Po uruchomieniu konsola Xbox 360 komunikuje się z podłączonym do niej telewizorem lub monitorem. W trakcie tego „powitania” wyświetlacz informuje konsolę Xbox, jakie funkcje obsługuje. Jednak niektóre telewizory nie wykonują tego procesu prawidłowo, przez co konsola może nie być w stanie określić konfiguracji gwarantującej najlepszą wydajność.

Aby sprawdzić, czy jest to przyczyną występującego problemu, wyłącz automatyczne wykrywanie wyświetlacza. Jak to zrobić:

Uwaga Wyłączenie funkcji automatycznego wykrywania wyświetlacza powoduje, że trzeba ręcznie skonfigurować ustawienia audio i wideo.

1. Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze.
    2. Wybierz pozycję Ustawienia, a następnie wybierz pozycję Ustawienia systemu.
    3. Wybierz pozycję Ustawienia konsoli.
    4. Wybierz pozycję Ekran.
    5. Wybierz pozycję Wyświetl wykryte ustawienia.
    6. Wybierz opcję Wyłącz.
    7. Wyłącz konsolę Xbox 360, a następnie włącz ją ponownie. Wykonaj test, aby sprawdzić, czy dźwięk działa poprawnie.

Wczytywanie...

Poleć forum