Problem z dźwiękiem w pudle podłączonym przez kabel AVG

slepysnk

Świeżak
Świeżak
Witam!
Dzisiaj doszła mi zamówiona konsola, podłączam ją przez kabel VGA do mojego monitorka, mam złączke i poprzez złączke podłączam do głośników, ale głosu nie ma, może miał ktoś podobny problem i mam nadzieję, że będziecie mi w stanie pomóc.
Z góry dziękuję ;)
@Edit
Byłem u kolegi, problem leży w przełączce, proszę o zamknięcie tematu.
 

maruano

Świeżak
Świeżak
ja też mam problem z audio ale troszkę innego typu. mam xboxa fat rgh premium + do tego dysk zwykły komputerowy w obudowie którą mogę podłączyć przez usb. dysk pięknie śmiga , normalnie go wykrywa, i nie miałbym żadnych zastrzeżeń gdyby nie fakt że gdy go włączam głośniki komputerowe strasznie zaczynają buczeć. są straszne zakłócenia i nie wiem czy to wina zasilacza czy samego dysku. ponieważ jak tylko podłączę kabel zasilający do obudowy dysku (który jest cały czas podpięty do xboxa przez usb) wtedy zaczyna się te buczenie i zniekrztałcenia dźwięku. nie mam pojęcia co robić. ale już na słuchawkach nie mam problemu. czy to możliwe że dysk wytwarza takie duże pole magnetyczne ?? ponieważ najbliższy głośnik (mała satelitka) stoi nad nim gdzieś z 40 cm wyżej. reszta głośników jest gdzieś o metr dalej.
 

Do góry Bottom