1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dźwiękiem w urządzeniu do nagrywania Vbox2

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez adrionoPL, Marzec 28, 2011.

1. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Witam. Mam spory problem gdyż prowadzę kanał na YouTube'ie a niestety moje urządzenie Vbox2 zaczęło szwankować. Nie rozumiem kompletnie sytuacji. Obraz jest w porządku ale przestał odbierać dźwięk. Znacie możliwe przyczyny? Jeśli potrzeba więcej informacji oczywiście podam tylko muszę wiedzieć co konkretnie potrzeba. Czekam na odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    posprawdzaj kable czy nie przetarte gdzies poruszaj nimi w czasie uzywania i
    zobacz czy dźwięk na chwilę nie wraca ? posprawdzaj podłaczenie i wtyki czy
    są OK ,sterowniki i oprogramowanie...

4. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Kable są w porządku (component od konsoli działa z TV w pełni, w Vbox2 nie jestem w stanie stwierdzić na 100%), przynajmniej z zewnątrz. Możliwe że złamały się wewnątrz ale nie wydaje mi się żeby tak było. Wszystko było podłączone tam gdzie powinno być a podczas używania było słychać kilka cichych trzasków ale to tylko kiedy uruchamiałem lub wyłączałem nagrywanie. Wcześniej chyba tez tak było. To nie przeszkadza. Rozkręciłem urządzonko i tak jak patrzyłem na gniazda od obrazu i dźwięku to niczym się nie różniły. Wewnątrz chyba wszystko OK. Zrobiłem reinstal oprogramowania i sterowników ze strony producenta i... nic -.- Dzięki za chęci. Przyjmę każdą pomoc(w granicach rozsądku ;))

5. adrionoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    @up

Wczytywanie...

Poleć forum