1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dźwiękiem xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Leonard, Wrzesień 8, 2011.

1. Leonard

Leonard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej;)
    Mam nadzieję że mi pomożecie;)
    Sprawa wygląda tak: kupiłem tv o taki:
    37LV375S w Morele.net
    Głośniki:
    Solo 6c w Morele.net
    Konsole dostałem za darmo, od kuzyna, ten kupił sobie nową a mi dał starą działającą, pierwszy model jeszcze bez hdmi, oparta na xenon(chyba) płycie głównej,
    Konsole łącze z tv za pomocą komponentu, głośniki z tv za pomocą eurozłącza i przejściówki na jack (głupio zrobiłem kupując tv bez wejścia na głośniki komputerowe;/)
    Dźwięk normalnie jest z głośników gdy oglądam programy w telewizji ale jak już przechodzę na komponent i chce grać korzystając z głośników microlaba to dźwięku nie ma,
    Czy jest w ogóle możliwość podłączenia tego tak by normalnie grać i dźwięk leciał z głośników? Coś muszę dokupić? Bo już szczerze pojęcia nie mam:(
    Z góry dziękuje za pomoc;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. boruch

boruch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli chcesz używać iksa tak, że obraz jest na tym TV, ale dźwięk na tych głośnikach, to po prostu kupujesz przejściówkę 2*chinch->minijack, bierzesz jakiś przedłużacz minijack i podłączasz do tych głośników minijackiem, a te 2 chinche dajesz do componenta, do czerwnej i białej wtyczki.

4. Leonard

Leonard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale z tych głośników wychodzą chinche x2(biały i czerwony) i są podłączone do tv przez przejściówke eurozłącze na 2x chinch (białe i czerwone), W tych głośnikach nie ma wejścia na mini jack

5. Leonard

Leonard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już działa dzięki za pomoc;) Temat do zamknęcia;)

Wczytywanie...

Poleć forum