1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dźwiękiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubioza, Wrzesień 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kubioza

Kubioza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od razu przepraszam jeśli takowy temat był, jeśli tak to proszę o odesłanie mnie do niego. Mam taki problem: kupiłem sobie niedawno konsole Xbox 360 Arcade i podłączam go w taki sposób - przewodem DVI-HDMI łącze monitor z konsolą, niestety mój monitor nie ma wyjścia HDMI. I tutaj wychodzi problem z dźwiękiem. Mam monitor Iiyama Prolite E2208HDS i ma on wbudowane głośniki. Podłączam go więc do komputera kablem jack-jack 3,5mm. Gdy działa wejście D-Sub słychać dźwięk. Natomiast gdy przełączam na wejście DVI i uruchamiam konsolę dźwięku już nie ma. Domyślam się, że gdy zmieniam wejście na DVI w gre wchodzi jedynie Xbox i Monitor. Czy mógłby mi ktoś poradzić jak rozwiązać ten problem, żeby dźwięk leciał normalnie z monitora ? Ewentualnie inny sposób na uzyskanie dźwięku, mam jeszcze głośniki Logitech 5.1.

z góry dzięki i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...
Status Tematu: