1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z EA Access - XBOX ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cwikson, Wrzesień 29, 2016.

1. cwikson

cwikson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Próbowałem wczoraj (dzisiaj też) odnowić subskrypcję ea access (roczną, ale miesięczną też). Za każdym razem (przez www i konsole) odrzuca płatność - zarówno paypal jak i kartę. Karta podpięta do paypala, konto bankowe również. Wszystko autoryzowane. Dla sprawdzenia karty kupiłem przedłużenie przez konsolę golda - z dużą stratą ! :(- i wszystko poszło szybko i sprawnie. A ea access za cholerę nie idzie. Gdyby było odwrotnie to pal sześc, golda i tak chciałem kupić na allegro, ale ea access praktycznie nie ma w sieci w rozsądnej cenie. Ma ktoś jakiś pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jaki błąd wyskakuje?

4. cwikson

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na www coś takiego "Purchase-Billing-40185" a na konsoli " Zapłać w inny sposób. Nie możemy uzyskac autoryzacji tego zakupu ..." i błąd PUR - InvalidPaymentInstrument

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    A usluge ea access jeszcze masz czy ci sie skonczyla ??

6. cwikson

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  7. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Dlatego taki blad wykup w niedziele i bedzie ok :)

cwikson lubi to.
  8. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Ja akurat wczoraj w ten sposób kupowałem Ea Access. Na mojej karcie którą dodałem wyskakiwał też podobny (a może nawet ten sam) błąd, ponieważ miałem limit transakcji internetowych 0 zł. :) A po dodaniu karty żony z limitem 2 000 zł przeszło normalnie bez żadnych problemów. Kupowałem wczoraj pierwszy raz w ten sposób i nie miałem żadnych problemów ;)

9. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Ok wytlumacze zeby byla jasnosc dla innych :p

Jak masz jeszcze usluge aktywna to nie jest to wina ms tylko ea ze nie pusci bo usluge jeszcze masz . Skonczy sie i odnowisz bez problemu nie wiem dlaczego tak to rozwiazali ale tak juz jest wiec czekaj do niedzieli i sobie kupisz od nowa dzieje sie tak z platnoscia karta . Kody ze zdrapki wchodza zawsze i z tym problemu nie ma

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Właśnie chciałam pisać, że trzeba zmienić limit transakcji internetowych na karcie i przejdzie ;)

11. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Nie przejdzie :p jesli usluge ma aktywna nie odnowi mu

12. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    A to nie jest tak, że jak już raz jest kupiony EA kartą to potem automatycznie odnawia subskrypcję? U mnei przynajmniej tek pisze, że kolejna opłata 01.02.2017

13. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    No jest tak jeśli masz subskrypcję. Ja zaraz po zakupie wyłączyłem to odnawianie i usunąłem kartę dla bezpieczeństwa. Ale karty usuwać nie trzeba można subskrypcję usunąć tylko.

14. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    No i dlatego kolega bedzie mogl ja wykupic dopiero jak mu sie skonczy. Tu wycinek z angielskiego forum przetlumaczone na nasze

"Po 40 minutach rozmowy z przedstawicielem internetowego, zorientowali się, że problemem było to, że starałem się odnowić dnia przed datą wygaśnięcia."

15. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Zastanawiam się po kie cholerę ludzie usuwają kartę po zakupie EA? Nie widzę logicznego sensu. Skoro kupiłem raz czy to na rok czy na miecha to będę pewnie tego potrzebował za rok czy za miesiąc. Inny przypadek jak sprzedaję konsole i nie zamierzam kupować innej wtedy usługi są nie potrzebne.

16. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No właśnie :)

Pewnie dlatego, że w Polsce panuje nadal stereotyp, że jak zostawisz karte podpiętą to Cie zaraz orżną z kasy.
    Tak dla innych. Podepnijcie sobie karte do Paypala, jedna ochrone macie w samym paypalu, drugą w banku w razie nieautoryzowanego użycia. Używam od przeszło 6 lat, jeszcze nikt mnie nie orznął.

Ostatnia edycja: Wrzesień 29, 2016
    Johny Mielony lubi to.
  17. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja także usuwam takie rzeczy jak kartę, zwyczajnie dla bezpieczeństwa. Jak będę potrzebowała to sobie podepnę na nowo i już.

18. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Otóż to. Faktycznie w Microsofcie żadnych udokumentowanych wycieków nie było ale w Sony ponoć owszem. Po za tym na tego typu transakcjach nie ma absolutnie żadnej autoryzacji i jakoś nie ufam tego typu transakcjom. A eq access kupiłem tylko z powodu Battlefielda Hardline bo pudło kosztuje u mnie 60zł a w Ea mam to za 14.99.

19. cwikson

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za posty. Sprawdzę w niedziele. Co do limitu transakcji to nie tu jest problem, bo Paypal za autoryzację karty czy MS za Golda bez problemu ściągnęło kasę ( z tym że Paypal już oddał) :) Jeżeli okaże się, że to jednak mój pośpiech i w niedzielę ruszy to niezły frajer ze mnie - na próbę kupiłem golda za 79,90 :( Ale kij z tym, ważne żeby działało, bo dzieciaki bez FIFY i Plants vs Zombie zrobią mi z weekendu piekło :)

BialyGTi lubi to.
  20. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gdzie tam frajer, gold sie nie straci, a w planty nie zagrają bez niego. Nie stracisz na tej inwestycji tak czy siak, a gold nigdy nie był zależny od EAA i odwrotnie ;)

21. cwikson

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chodziło mi o to, że golda miałem jeszcze do grudnia i dokupiłem 3 m-ce za prawie 8 dych, gdzie na allegro roczny był za 160 :( Za te 79.90 sprawdziłem tylko, że karta działa (no i 3 dodatkowe m-ce golda) :) Wiem, wiem, powinienem wypróbować kartę na zakupie 1 m-c, ale bylem już wpieniony na eaa i z pospiechu zaznaczyłem opcje tez za 79,90 (tak jak roczny eaa)

Wczytywanie...

Poleć forum