1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z elektryka w mieszkaniu

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez wryty23, Kwiecień 24, 2014.

1. wryty23

wryty23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Mam taki problem posiadam dekoder NC Plus i dzieją mi się dziwne rzeczy takiego typu ze gdy włączam np. światło w pokojach lub płytę indukcyjna w kuchni, lodówkę to znika mi jakość sygnału na 0%. Siła trzyma się na poziomie 70-75%. Dodam jeszcze że w poprzednim mieszkaniu wszystko było ok i że na 95 % to nie jest wina dekodera ani anteny ponieważ sąsiedzi normalnie odbierają sygnał. Co najlepsze sąsiad wczoraj kosil trawę kosiarka elektryczna i miałem to samo nie mogłem nic oglądać. Spotkał się może ktoś z taką sytuacją? Istna komedia :-D

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wezwij elektryka do zmierzenia pętli

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. qaroza

qaroza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elektryk to skory wydatek, dobrze na przyszłość kupić mieszkanie z porządna infrastruktura elektroniki. Sam prowadzę nieruchomości i wygląd to jest ostania rzecz na która zwracam przy wyborze mieszkania.
    Elektronika, ogrzewanie , woda, prąd to podstawy przy wyborze mieszkania WYMODEROWANO . niedługo opiszę jak się powinno dobierać mieszkania jakie kryteria brać itp. To na pszyszłośc nie bedzie podobnych problemów.

orso // Do reklamowania stron itp. jest inny dział, proszę trzymać się tematu.

5. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Doradzasz i nie widzisz różnicy między elektryką a elektroniką?

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    hehehe :D to i to się zaczyna na elektronika/yka . hehe.

Wczytywanie...

Poleć forum