1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z exiso i isogod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mejkxxx@gmail.com, Listopad 5, 2014.

1. mejkxxx@gmail.com

mejkxxx@gmail.com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Mam problem z konwersją gier z iso na xex. Program exiso konwertuje grę około 1 sekundy. Wyskakuje ze wszystko ok ale nic nie ma. Uruchamiam program jako administrator. Sciągnąłem juz kilka wersji i dalej to samo.Sciągnelm gxiso i lipa. W isogod wyskakuje error w momencie gdy wcisne convert. Sciągnałem około 10 gier i w kazdej mam to samo. Normalnie załamka. Proszę o pomoc:dispirited:

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ISO2GOD i ISO_Extract to nakładki graficzne na pliki wykonywalne, które powinny być w folderze z uruchamianym softem
    ISO2GOD to xextool.exe, ISO_Extract to exiso.exe
    Jeśli używasz iso extract, to każde iso musi być w osobnym folderze,np. d:\xboxiso, a w nim folder gra1, gra2 ..itd
    Do rozpakowania na xex polecam też Xbox Image Browser

4. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Widocznie masz coś w którymś momencie zle ustawione. Moze ten poradnik ci pomoże pk 5

http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum