1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ExIso

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez joker125, Styczeń 31, 2013.

1. joker125

joker125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam problem z ExIso,mianowicie chodzi o jego instalacje,przy probie uruchomienia instalki pojawia sie komunikat "Component 'search.ocx'or one of its dependecies not correctly registered:a file is missing or invild" instalke pobieralem z kilku stron,jest to nie mozliwe ze tylko ja mam z tym problem,POMOCY!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    zainstaluj Net Framework 4 i uruchom pożniej jako administratot.

4. joker125

joker125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety to nie pomoglo,juz sie irytuje tym wszystkim bo rozkminiam to od rana,nie bylo by to waze ale musze przerobic iso by
    pozniej odpalac gry dwyplytowe

5. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    to spróbuj sciagnac z innego żrodła albo na innym kompie.

Wczytywanie...

Poleć forum