1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z faakeanim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stw997, Grudzień 13, 2013.

1. stw997

stw997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, bawiłem się z fakeanim i wysyłanie obrazu do TV zaczynało się po około 5 sekundach, obecnie trwa to lekko ponad 30 sekund.
    Dokładniej: TV pokazuje brak sygnału z xboxa przez 30 sekund, zamiast 5, później zaczyna się animacja startowa.

Wiecie co poradzić na to, aby było normalne bootowanie, najlepiej jeszcze gdyby została własna animacja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    jaka konsola 360 czy xone ?

//Ale teraz pojechałeś z tym xone...
    ~z0nk31

4. stw997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mój config wygląda tak:
    Gdy konsola "złapie" boota to obraz się pojawia w mniej więcej 5 sekund. Później już normalnie się uruchamia.

6. stw997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Właśnie tu problem, konsola po usunięciu tej orginalnej animacji łapie boota po hmm, bodajże 33-36 sekundach dopiero i głównie o to chodzi.

7. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiadomo, że mając RGH konsola trochę wolniej startuje, to jest normalne. Jeżeli ci za bardzo ten fakeanim nie jest potrzebny to go wywal, ja również tak zrobię, gdyż mi to nie potrzebne a dodatkowe 10 sekund muszę czekać :)

8. stw997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak, tylko konsola wcześniej bootowała 5 sekund i wyświetlała obraz. (Sprawdzane, bo sprawdzałem ze znajomym czy ma inaczej)

Dodam, że to wygląda tak jakby wczytywało orginalne logo (Którego nie ma i dlatego nie bootuje) i później dopiero odpala to z fakeanim

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No bo tak najprawdopodobniej jest. Bynajmniej ja tak uważam, gdyż po pojawieniu się własnej animacji od razu pojawia mi się komunikat, że zostałem zalogowany do profilu. W przypadku oryginalnej animacji ten komunikat pojawia się na końcu animacji.

10. stw997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, tylko większość osób hmm.. tak jakby zamienia te animacje, a nie zostawia obie i po prostu jednej nie czyta to czarny ekran do czasu wczytania drugiej

Wczytywanie...

Poleć forum