1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Fifą 14

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez giibonek, Wrzesień 28, 2013.

1. giibonek

giibonek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam bardzo dziwny problem związany z Fifą 14. Ale zacznę od początku. Dwa dni temu kupiłem używaną konsolę xbox360 która jest przerobiona. Dostałem do niej kilka pirackich gier które działają normalnie ale nie interesują mnie one więc je oddałem znajomemu. Kupiłem sobie w empiku nową oryginalną fife 14 i kiedy wsadzam ją do napędu konsola jej nie czyta, każe mi albo przetrzeć płytę, albo po prostu nie dzieję się nic. Chciałem sprawdzić czy to wina kopi gry czy konsoli więc udałem się do kolegi i płyta działa w najlepsze. Następnie sprawdziłem inne oryginalne gry na mojej konsoli i działają normalnie. Tylko ta nieszczęsna fifa 14 nie chce działać. Dodam że wcześniej również odkryłem że konsola ma bana na XBL (nie wiem czy ma to jakiś wpływ). Będę wdzięczny jeśli jest w stanie ktoś mi pomóc w tej sprawię.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matty.Fire

Matty.Fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    Naprawde trudna Sprawa lecz Ban na xbl nie ma nic z tym wspólnego.

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Sprawdź fife na innej konsoli jak masz możliwość.

5. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    możliwe że laser pada

Wysłane z Neo V

Wczytywanie...

Poleć forum