1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z FIFĄ 14

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zydoslav, Grudzień 21, 2013.

1. Zydoslav

Zydoslav Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z fifką 14. Wygląda on tak, że gra w sytuacjach takich jak np. rozpoczęcie od środka boiska, jakikolwiek stały fragment, aut, itp. notuje spadek klatek, trochę się zmula. Na dłuższą metę jest to strasznie irytujące. Mam tak od kilku dni, na początku wszystko śmigało ładnie i żadnych zmułek nie było. Miał ktoś może taki sam problem i wie jak temu zaradzić? Narazie jedyne co przyszło mi do głowy, to zainstalowanie fify ponownie oraz czyszczenie pamięci podręcznej, ale nie pomogło. Mam LT 2.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koniko

Koniko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    hmm.. gra spada do takich klatek ze jest to niegrywalne czy po prostu widac maly spadek ?

4. gruby4510

gruby4510 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Na jakiej płytce wypalone ?

5. Kuba Staniak

Kuba Staniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin, Poland, Poland
    Ścina gry

Ja mam podobnie z FIFĄ 14 tyle, że mi się w ogóle ścina, zacina się. Nie wiem czy to wina konsoli, która została dopiero nabyta, czy gry. Chodzi tu o XBOX 360 Slim- nowa, dopiero kupiona.Proszę o odpowiedź ( sorry, że nie utworzyłem nowego tematu)

6. Zydoslav

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fifkę mam na VERBATIMkach. Wiem, że ona ma CIV, ale na LT 2.0 nie mam z nią żadnego problemu, w ogóle mi jej nie wywala ani nic z tych rzeczy. Jest to taki zauważalny spadek ilości klatek, który nie uniemożliwia gry, ale na dłuższą metę staje się bardzo irytujący po prostu, dlatego chciałbym temu jakoś zaradzić. Ma ktoś jakiś pomysł?

7. Zydoslav

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podbijam temat, nikt nie ma nadal pomysłu? Problem pozostał nierozwiązany :(

8. remol11

remol11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Może to być problem z płytą bo też tak miałem , ale ją zregenerowałem i działa.

9. Zydoslav

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak ją zregenerowałeś? Ponowne wypalenie?

10. remol11

remol11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Istnieją serwisy zajmujące się płytami ja zapłaciłem 20zł.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum