1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z FIFA 16 oraz 17 xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ukashek79, Październik 4, 2016.

1. ukashek79

ukashek79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początku chciałbym wszystkich przywitać bo to mój pierwszy post.
    Konsola Xbox 360 slim, nie przerobiona.
    Posiadałem elektroniczną wersję Fify 16 i gra wczytywała się bez problemu ale podczas włączenia meczu w trybie kariery wyskakiwał komunikat, że konsola nie może odczytać dysku i żeby go wyczyścić ściereczkę itp. Dziwne trochę bo jak pisałem była to wersja elektroniczna zapisana na dysku. Problem pojawiał się przy każdym praktycznie uruchomieniu meczu ale najczęściej po kilku próbach uruchomienia konsoli od nowa udawało się pograć.
    Teraz zakupiłem płytową wersję Fify 17 i problem niestety jest podobny, a nawet większy. Gra działała bez problemu w zasadzie tylko pierwszego dnia ale już kolejnego pojawił się identyczny jak w Fifie 16 problem czyli po włączeniu meczu gra się zacinała i po chwili wywalało komunikat o błędzie odczytu dysku i żeby go wyczyścić miękką szmatką. Niestety to nie jedyny problem bo dodatkowo pojawiły się kłopoty z uruchomieniem gry. Po wczytaniu logo powitalnego z Marko Reusem po chwili pojawia się czarny ekran i konsola się zawiesza. Czasem można powrócić do interfejsu głównego, a czasem trzeba ręcznie wyłączyć konsolę. Po kilku próbach uruchomienia (wyjęciu płyty, twardego dysku) udaje się grę uruchomić ale znów pojawia się problem po włączeniu meczu. Od zakupu gry w zasadzie udało mi się zagrać dosłownie kilka razy. Inne gry (zarówno te z płyt jak i z twardego dysku) działają bez problemu i nigdy nie było żadnych kłopotów. Ma ktoś może jakiś pomysł czym to może spowodowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ukashek79

ukashek79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ile odpowiedzi :)
    Dodam, ze konsole rozkrecilem i wyczyscilem. Fifav17 sie teraz uruchamia bez problemu ale nadal po wlaczeniu meczu po kilku sekundach gra se zacina i albo wywala blad o dysku albo zawiesza sie calkowicie konsola. Najdziwniejsze jest to, ze czasem sie normalnie uruchomi i mozna spokojnie grac kilka godzin bez zadnych zaciec, a czasem mozna uruchamiac kilka razy i za kazdym razem po wlaczeniu meczu zacinka. Ma ktos jakis pomysl?

Wczytywanie...

Poleć forum