1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z fifą 16

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Amaru95, Luty 15, 2016.

1. Amaru95

Amaru95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam pewien problem , chodzi o to że nie chce mi wyszukać przeciwnika w Fifie 16 tryb ultimate team , nie wiem dlaczego wystąpił taki problem , wczoraj i i dzisiaj rano wszystko było okej , czyżby znowu te serwery ea ? , między innymi dlatego zrezygnowałem z pc , bo tam również to się działo , dodam że internet śmiga bo nawet grałem w inne gry online , miedzy innymi bf i wyszukiwało grę w sekundzie a tu lipa .....

2. Lotnik421 Xbox One

3. jojo487

jojo487 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem, ktoś coś?

4. Amaru95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wydaje mi się że to są po prostu problemy z fifą , bo z innymi grami takich problemów nie ma , no ale zobaczymy , może ktoś się wypowie :)

5. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z mojego doświadczenia z F16 mogę napisać:
    - wyszukiwanie przeciwników zależy sporo od pory - w południe słabo, wieczorem ok;
    - ustawienie nat na otwarty przyspiesza wyszukiwanie przeciwnika;
    - podczas wyszukiwania (długiego) anuluję i ponownie wyszukuję (powtarzam to 2-3 razy) i już szybciej wyszukuje następnych przeciwników

Natomiast w sezonach online wogóle mi nikogo nie znajduje.

6. Amaru95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nat czy jak to się zwie mam otwarte , wszystko wróciło do normy , po usunięciu i ponownej instalacji fify , czy na długo to nie wiem :).

Wczytywanie...

Poleć forum