1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z fifą - Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jakub Jasi?ski, Październik 29, 2013.

1. Jakub Jasi?ski

Jakub Jasi?ski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gościeradów, Poland
    Witam 30 minut temu grałem w fife street 4 , wiadomo że w Word Tour i miałem turniej w Dublinie , dobra po finale wiadomo dodawanie umiejętności co dostałem z tego turnieju i dobra Naciskam Continue i nagle zacina mi się nie ma dźwięku ani nic pasek się też zaciął został tylko messi podbijające piłke (Fotografia) i nie wiem co nacisnąc dobre wziąłem płytę i przeczyściłem ją i zresetowałem Xboxa dobra włączyłem fife jest Press Start naciskam , Ok i znów się zacięło tak samo jak poprzednio i wgl nie pokazywało Menu tylko Messiego ....
    Prosze o pomoc już prawie kończyłem tą gre miałem tylko ten i następny turniej do rozegrania i bym walczył w Finale + jeszcze miałem all zawodników + 40 lvl
    Błagam Pomocy
    PS. na 2 koncie gra normalnie działa a na tym 1 tak jak opisałem

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj zainstalować grę na dysku a jeśli gra jest zainstalowana to sprawdź jak gra działa gdy włączysz ją z płyty. ;)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum