1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z fifą10

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez siwman, Listopad 5, 2009.

1. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam nagrałem na płyte verbatim fife 10 i przy instalacji piszę że wyszczysc płyte szmatką wiem że to jest częste pytanie ale dziwną rzeczą jest że mogę grac fife bez instalowania co to może byc? dodam tylko że nagrałem do tej pory 5 gier i to na gorszych płytach i instalują sie bez problemu.drógi problem to że mam 2 gry orginalne i zauwarzyłem że po przerobieniu konsoli nie zawsze napęd je wykrywa muszę wysunac i wsunąc cd rom i wtedy je widzi może wie ktos o co chodzi przeróbke robiłem 1 msc temu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Smack

Smack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagraj jeszcze raz i zobacz, płytę gdzieś zarysowałeś czy coś.
    Jak problem się powtórzy to dopiero napisz.

4. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    Ja też mam ten problem, że po przeróbce czasami mi nie przeczyta płytki tylko wyskoczy okno z logiem Xbox 360. Czego to wina ?

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Tego że twój flash nie czyta danego wave. Musisz patchować na niższy wave.

Ps. Znowu odgrzewasz stary temat.

Wczytywanie...

Poleć forum