1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z FIFA13 - POMOCY!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bleju, Styczeń 7, 2013.

1. bleju

bleju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Jakis czas temu kupilem FIFA13 PL na xbox 360, plytka dzialala w pelni bez zarzutów. Po kilku dniach moja konsola k tora wtedy byla postawiona pionowo, poprzez przypadkowe poszturchniecie stolem zarysowala plyte podczas gry wokoł na zew. krawedzi pod spodem. Byly dwie proby regeneracji plyty w odstepie kilku dni, niestety bez skutku. Nadal po wlozeniu jej do napedu konsola odczytuje ze jest jakas gra (z racji tego, ze jest wlaczony Autostart), ale chwile potem wyskakuje ze plyta jest zabrudzona, czy cos takiego i prosze ja wyczyscic lub ponownie uruchomic konsole.

Co polecacie zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jak po regeneracji nie działa to po płycie. Jedna zasada użytkownika Xboxa: Nie zmieniać pozycji konsoli, gdy płyta jest w napędzie. (Wiem że to był przypadek, ale musisz uważać, a płyty już nie uratujesz.) Kiedyś tak u mojego kumpla się stało, że przypadkiem zmienił pozycję z płytą w środku i cały napęd do wymiany.

Wczytywanie...

Poleć forum