1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z fighter uncaged.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sweeterek, Luty 20, 2011.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,mam problem z ta gra a mianowicie.
    Przerobke mam najnowsza,menu w xboxie tez wyglada mi na nowsze,bo np w poprzednim X nie mialem nic wspomnianego o kineckcie itp,w ustawieniach konsoli mam kalibracje kineckta,co wzkazuje na to ze mam nowsze oprogramowanie,jednakze natrafilem na problem przy tej grze.
    Gdy ja wlaczam wyskakuje mi jakies Info ze musze aktualizowac konsole,ok wcisne A,jedzie dalej,po paru filmikach znowu wyskakuje,ze gra wymaga najnowszej aktualizacji,znowu daje a i idzie dalej intro,jednak na samym koncu wyskakuje mi ze nie mam kineckta i nie moge grac.
    Odpowiedzcie mi,mam jakas zla wersje gry,czy faktycznie ta gra jest tylko i wylacznie na kineckta.?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcincs

marcincs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Fighters Uncaged - bijatyka na Kinecta

"Fighters Uncaged jest pierwszą bijatyką wykorzystującą kontroler Kinect , stworzoną
    dla fanów sztuk walki? powiedział Adam Novickas, dyrektor marketingu Ubisoft w Stanach Zjednoczonych. "Fighters Uncaged zmusi graczy do wstania z fotela i zmierzenia
    się z przeciwnikiem bez kontrolera w rękach, wykorzystując autentyczne style walki
    jak np. tajski boks?

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Czyli wszystko jasne ;/
    Dzieki bardzo,temat do zamkniecia.

Wczytywanie...