1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z filezilla i serwerwm

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ewanilson, Styczeń 17, 2015.

1. ewanilson

ewanilson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem od miesiąca "szczęśliwym " posiadaczem inernetu w sieci toya,mój problem polega na tym że po wpisaniu adresu ip konsoli i portu 21 oraz nazwa użytk. i hasło xbox w pola połączenia filezilli,program nie łączy sie z konsolą xbox 360 rgh,wyskakuje napis nie można połączyć się z serwerem,oczywiście w zaporze dodałem połączenie do wyjątku.Wcześniej miałem neostradę i nie było żadnych problemów a tu niespodzianka.Może ktoś też miał podobne problemy i podzieli się swoimi informacjami lub pomoże rozwiązać problem.Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie korzystasz czasem z toyowego routera? Sprawdź czy masz tam wyłączone serwery na komputerach w sieci oraz firewall.

4. ewanilson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak,korzystam z routera Cisco EPC3928S toya,uzyskałem publiczny adres ip,ale nie mam bladego pojęcia jak wejść w zaawansowane ustawienia routera,wchodzę w stronę 192.168.100.1 próbuję się zalogować ale hasło które podaję z konfiguracji usługi failed,próbowałem również przez total comander,ale również nieprawidłowe hasło.

5. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    publiczny adres IP nie ma tutaj nic do rzeczy ponieważ łączysz się do xboxa wewnątrz sieci. Musisz zalogować się na router żeby zmienić ustawienia, powinien na routerze być przycisk "reset" albo "default", który przywróci hasło do domyślnego

Tak ogólnie to polecam zawsze nie brać routerów od operatorów tylko kupić sobie samemu. Są dostępne tanie pentagramy lub linksysy, które działają świetnie I nie są tak wykastrowane jak routery operatorów I plus nie szpiegują Cię co operatorzy robią na swoich routerach.

Ostatnia edycja: Styczeń 18, 2015
  6. ewanilson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za podpowiedź,też do takich wniosków doszedłem tylko już po fakcie,mam router cisco swój,prócz tego z toya,tylko będę musiał zrezygnować z routera toya i poprosić o montaż przystawki.Pozdrawiam.
    Wczoraj zadzwoniłem do toya i powiedzieli że oni nie mają routerów tylko modemy i że router od nich działa jako modem.Próbowałem podłączyć swój router ale nie bardzo wiem jak to prawidłowo zrobić żeby działało jak trzeba.Czy mógłby ktoś krok po kroku opisać jak prawidłowo podłączyć i skonfigurować mój router-podaje model Cisco WAG54G2-router z toya cisco EPC3928S,tak żebym mógł połączyć filezille z xbox 360.Proszę o pomoc w tym temacie,szukałem w necie ale za bardzo takich tematów nie mogłem znaleźć.

Ostatnia edycja: Styczeń 19, 2015
  7. d0min15

d0min15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a może podłącz xboxa z pc-tem włącz kompa a pózniej xboxa

8. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Od filezilli lepszy jest flashfxp 5 z nim nigdy nie miałem problemu z połączeniem xbox'a do pc, a nie to co z filezilla albo nie łączyło albo rozłączało podczas zgrywania i znowu łączyło.

Wysłano z Motorola Moto G

Wczytywanie...

Poleć forum