1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z filmami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek2fgc, Grudzień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Mam taki problem, że jak próbuje odtworzyć film DVD na moim telewizorze to wyskakuje mi, że nie znaleziono bezpiecznego połączenia HDCP (wtedy dźwięk działa, ale zamiast obrazu jest cały czas logo XBOX360), chociaż mój dekoder też ma takie zabezpieczenia i działa. Wie ktoś czym może to być spowodowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sousek

Sousek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest Dvd całe czy film na 2 płytach bądź co bądź DIVX?

4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Całe DVD 4.7 nieoryginalny. Oryginał jutro sprawdzę bo mam tylko 1 oryginał który pożyczyłem :p

5. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    oryginał czy nie i tak powinno normalnie odtwarzać jeśli jest w formacie DVD

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum