1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z filmem-kodeki?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blood., Sierpień 24, 2010.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na początek konfigutacja:
    Win 7, athlon II 635 x4, hd 5770, 4gb ram

Problem:
    Wiec tak, mam sobie film w formacie MPEG-2 TS i problem jest nastepujacy:

Wgrywam kodeki k-lite codecs (mega), ale mimo to nie mam glosu w tym filmie w WMP. Inne filmy dzialaja spoko, tylko nie ten format.

Na innych programach film dziala normalnie, jednak nie ma takiej jakosci jak w WMP (tu obraz jest jak żywy, tam taki lekko spowolniony jakby-ogolnie mniej żywy,nie chodzi tu o kolory tylko o płynność).

Więc moje pytanie, czy sciagac inne kodeki, czy cos, badz tez moze znacie jakis player wykorzystujacy karte graf do filmow?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeśli masz możliwość to może skonwertuj ten film, albo spróbuj z innym odtwarzaczem, np. z FLV Player (link: FLV Player 2.0.25 - Download - Instalki.pl) nigdy nie miałem z nim problemów.

EDIT
    Sprawdź czy masz zainstalowane inne kodeki niż K-Lite, bo możliwe, że masz jakieś starsze. Jeśli będą działały poprawnie z Audio/Video, to w pasku narzędzi powinny się pojawić takie dwie ikonki (czerwona i niebieska).

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem co to fddshow :)
    System po formacie i ledwo wgrane k-lite.

Problem rozwiazany, bestplayer jedzie na tych samych renderach video ,badz podobnych, jest glos i smiga az milo :) Thx for Hofi.

Wczytywanie...

Poleć forum