1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Final Fantasy VII na PCSXBOX

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Qurek, Listopad 16, 2009.

1. Qurek

Qurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich serdecznie. Mam mały problem z grą Final Fantasy VII w wersji na PSX. Ostatnio wykopałem z półki starego dobrego fajnala w którego nie grałem od bardzo dawna i chciałem go sobie odpalić na emulatorze PCSXBOX. Po zrobieniu obrazów *.bin i *.cue pierwszej płytki całość ruszyła pełną parą. Aż łza wzruszenia zakręciła się w oku. Nie mniej jednak po chwili łza wzruszenia przerodziła się we łzę wk...wienia ponieważ przy starcie pierwszej walki powiesiła mi się konsola. (Żeby nie było za drugim razem stało się to samo.) Moje pytanie brzmi. Czy istnieje jakiś inny emulator PSXa na Xboxa czy ewentualnie brakuje mi jakiegoś biosu, lub czegoś jeszcze o czym nie wiem? Ogólnie rzecz biorąc chciałbym się dowiedzieć co nieco więcej na temat emulacji gier na PSX. Może ktoś z Was zetknął się z podobnymi problemami i będzie mógł służyć pomocą. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie (jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum) i oczekuję na odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum