problem z firmware, powrót do oryginalnego

ajQju

Świeżak
Świeżak
Witam, niedawno zakupiłem konsole xbox 360 jedną z pierwszych bo bodajże z 2006 roku. Okazało się że ktoś wcześniej rozbierał w niej napęd bo jest pocięty jak by ktoś nożycami do blachy ucinał.Oczywiście o tym mnie nie ponformowano, dowiedziałem się tylko że jest przerobiona.
Napęd to toshiba.
Teraz pożyczyłem kinect , zakupiłem zasilacz z przejściówką ale po podłączeniu woła aktualizację.
Zrobiłem tak jak pisało o aktualizacji jednak po chwili przerywa i wyskakuje błąd E66.
Co teraz mam zrobić ?? Jak przywrócić ją do oryginalności i wgrać oryginalny soft?? Na przeróbce mi wcale nie zależy.

Bardzo proszę o pomoc i napisanie co krok po kroku zrobić.
 
F

Fellert

Guest
Zły firmware wrzucony prawdopodobnie spoofowany był napęd na jakiś inny.
 

ajQju

Świeżak
Świeżak
I co teraz mam zrobić ?? jak wgrać oryginalny bo co próbuje aktualizacji różnych to błąd E66 i jak teraz wgrać właściwy ?
 

akwarium25

Banned
Prawdobnie sporf napedu inny niz fabryczny. Sprawdz czy jakies gry wogule czyta. Jak ta to dobrze bo klucz jest w napedzie. Czy byl sporf czy nie dowiesz podlaczajac naped do kompa w programie jungleflaher. Moze byc wgrany tez zly soft. Poradniki wpisz w search flash nazwa napedu. Z 2006 to szkoda nawet kombinowac . Rrod juz za rogiem o ile juz nie byla tak naprawiana spisobem domowym lub serwis
 

ajQju

Świeżak
Świeżak
czyta płyty oryginalne bez problemu, nawet i jakąś kopię też czytał, chodzi ładnie dlatego chciał bym wgrać odpowiedni soft może podziała jeszcze.
Mam szukać jakiegoś softu do tego napędu czy zmienić ten dashboard czy jakoś tak ?
 

Do góry Bottom