1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z firmware

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez starczyk, Czerwiec 4, 2012.

1. starczyk

starczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam na swojej konsoli przedostatni firmware 2.0.14699, chciałem zaktualizować go do 14719 żeby spróbować metody z MP3, na konsoli mam flash lt 1.91, albo 2.0. I tak przy próbie instalacji wyskakuje mi błąd 3964-397F-1600-0703-C000-0099. Wgrałem dosflashem oryginalny flash 74850C, ponieważ mam falcona z 2008 roku z napędem Philips/Lite-On DG-16D2S i pojawia się ten sam błąd. Co może go powodować, nie podłączałem konsoli do internetu, dodam, że wcześniej grałem na tym dashu w Skyrima PL od DOG-29?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    jak masz dasha 2.0.14699 to masz 02510C a nie 74850c

1 osoba to lubi.
  4. starczyk

starczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie sam się przed chwilą zorientowałem, sory za kłopot i dzięki za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum