1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z flashem iHAS 124B

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czaaki, Marzec 23, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupiłem iHASa 124B i mam problem z wgraniem flasha. Gdy odpalam EEPROM Utility i gdy klikam Backup EEPROM wyskakuje błąd "ERROR READING EEPROM FROM DRIVE" albo po prostu zawiesza mi się system po włączeniu programu, wiesza się również po odpaleniu Flash Utility. Potrafi ktoś pomóc?
    Działam na PC, XP SP3.
    Ubiegnę inteligentów, którzy zapytaliby, czy to na pewno 124 B, tak, na pewno. Zarówno na naklejce na nagrywarce, jak i w systemie jest B.

EDIT:
    Problem rozwiązany, pomogła reinstalacja systemu.
    Do zamknięcia lub do wyrzucenia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum