Problem z flashem LT 2.01 sammy

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
Napisałem temat w dziale dla świeżaków ale umarł przez natłok tematów banalnych.

A więc tak:
kilka dni temu u koleżki próbowałem wgrać do sammiego LT 2.01 jakieś pojęcie na ten temat mam bo we wcześniejszej konsoli zrobiłem to bez problemu. Teraz sytuacja przedstawia się tak, nie wiem czy JF dobrze wykrył napęd, ale nie mogłem wejść w Vendor mode, klikałem w device ID/intro i nic, ciagle ..... a potem vendor mode failed, sammy unlock wywala błąd przy 1 próbie. Stwierdziłem ze cos moze byc ze sterownikami Via badz ich brak i zle wykrywa naped wiec myśle że olać to i spróbuje u kogoś innego ( nie mam złącza sata u siebie ) innego dnia. poskładałem konsole do kupy i zonk, miga szybko dioda power, sama konsola działa normalnie dopóki nie otworze tacki. po otwarciu czego bym nie włączył robi sie zwiecha. czy istnieje jakies prawdopodobieństwo że przy próbie samego wejścia w Vendor mode wyczyściło mi Firmware w napędzie? nie zdarzyłem odczytać klucza ani nic bo nawet nie weszło w Vendora. Pamiętam że bios napęd wykrywał, może uratuje mi skóre dosflash? Dodam że posiadam drugi napęd sammiego z wgranym już LT 2.01 ale pewnie nic mi on nie da bo klucze beda się różnić? Dostałem pewną odpowiedź aby użyć Probe i przyłożyc RX do puntku mpx01 czy to może pomóc? Proszę o jakąś opinię na ten temat. Pozdrawiam
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Daj igłę (nie RX tylko GND) na mpx01.
Jest to opisane w tutku JF pod frazą "bad flash"
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Problem z flashem LT 2.01 sammy

Lecz klucza juz nie odzyskasz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jesteś świeżakiem więc musisz tam pisać. Takie są zasady. Jak tamat tonie to przeczytaj w regulaminie jak można odświeżać.
 

Do góry Bottom