1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z formatowaniem pendrive'a pod xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mateusztb, Sierpień 13, 2015.

1. mateusztb

mateusztb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien problem, ponieważ nie mogę sformatować pendrive'a. Podpinam pendrive'a pod xboxa i nagle wyskakuje, tak jakby był już sformatowany i wyskakuje tyle ile mam akurat wolnego miejsca na penie, czyli 1,5 gb. Nie jest sformatowany !
    Od dłuższego czasu mam coś takiego. Przed chwilą podłączyłem dysk i wyskoczyło, ze mam na nim 128 gb i nie mogę go sformatować, bo niby jest sformatowany, a nie jest....
    Próbowałem z kilkoma pendrive'ami to nawet całego sformatowałem niby pod xboxa i dupa ... odkryłem pliki i foldery, podpiąłem pendrive'a pod kompa i niby jest folder xbox360, w którym nic nie ma :/

Po sformatowaniu całego pendrive'a - nawet nie miałem wyboru np. ile gb chce przeznaczyć albo coś, całego pendrive'a niby sformatowałem pod xboxa, podpiąłem pod kompa i teraz mam plik "name", w którym jest "Przenośna pamięć USB" oraz folder "Content", w którym nic nie ma - tak mam odkryte pliki i foldery.

Co robić ? Czy da się jakoś inaczej go sformatować ?

----------------------------------------------
    Już sobie poradziłem, jeżeli ktoś miał podobny problem co ja to polecam:
    FatXploer: http://www45.zippyshare.com/v/lyFYxizu/file.html
    Tutorial:

Ostatnia edycja: Sierpień 13, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. rudykonfident

rudykonfident Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No widzisz ;) Wystarczy dobrze poszukać :)

4. mateusztb

mateusztb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie masz gdzie spamować ?

Wczytywanie...

Poleć forum