1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Buszi69, Luty 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Buszi69

Buszi69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czemu kiedy probuje wejsc w dzial ******* na forum (z ulubionych, bo w glownym menu juz takiego dzialu nie mam) to wyswietla mi sie taki komunikat: " Buszi69 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora, " Co to ma byc?!

Nie wiem, czy to wlasciwy dzial, ale tylko sie dowiem, czemu tak jest i mozna usuwac temat :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    jak się nie mylę to dział został usunięty z forum :) wczoraj nawet była informacja na forum

4. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Może nie aktywowałeś konta (LOL)

5. cwniak2

cwniak2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam taki sam problem a tak przy okazji da ktoś link do COD BO działający po livie na LT _+

6. slayergt

slayergt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie ja też chce linki na Black ops te z rs co były po 400mb jestem w połowie ssania... ;/

7. slayergt

slayergt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jednak chcialbym zeby mi ktoś wysłał te linki co zaczołem pobierać bo tylko ta gra mnie interesuje innych już nie chcę bo mam;) nazwy plików były b_O.08 było 20 partów

8. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum