1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Forza Motorsport 3 UC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fado2611, Grudzień 5, 2010.

1. Fado2611

Fado2611 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
    Witam.
    Dzisiaj przerobiłem sobie konsole, więc odrazu zabrałem się za Forze. Zainstalowałem dysk 2 na HDD, wszystko pięknie, samochody widzi, lecz podczas ładowania trasy gra kompletnie się zawiesza, co lepsze zawiesza całą konsolę. Niemożliwe jest żeby przeróbka poszła nie tak, ponieważ mam też Assasins Creed: Brotherhood i on działa perfekcyjnie. Przy wypalaniu Forzy nie było żadnych problemów, ABGX to samo, wszystko było dobrze. Co o tym myślicie ? Dlaczego trasa się nie wczytuje ?
    PS: Sprawdzałem to na wielu trasach i na każdej to samo.

Proszę o szybką pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Sprawdź obraz gry, jeżeli jest ok to sprawdź płytę, chociaż skoro się instaluje to raczej jest ok.

Spróbuj skasować grę i zainstalować ją od nowa.

4. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może dysk w X360 się sypie. Nie wydaje czasem dziwnych dźwięków?

5. Fado2611

Fado2611 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
    Już poczytałem i znalazłem powód. Gra zawieszała się ponieważ w trybie wieloekranowym zmieniałem odłegłość ekranowa czy coś takiego ( powodowało to, że widziałem całą kierownicę). Wyłączyłem tryb wieloekranowy i gra działa bez zarzutu.

Wczytywanie...

Poleć forum