1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Forza Motorsport 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Siaalonas, Maj 10, 2012.

1. Siaalonas

Siaalonas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Witam. Mam dosyć dziwny problem z tą grą. Mianowicie mam kamerkę na bok samochodu zamiast na tył.. wcześniej grałem i była normalna a po włączeniu jej następnego dnia mam ten dziwny problem. Do konsoli mam dojście tylko ja więc napewno nikt nic nie przestawiał. Gdy zmieniam widok kamerki na różne tryby to tak samo mam widok na bok nawet w widoku z kokpitu samochodu. Miał ktoś taki sam problem? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki jak to zmienić. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A w innych grach (np. FPS) nie masz tego problemu, że obraz Ci skręca na bok? Może to być wina uszkodzonej prawej gałki na padzie.

Wyczyść pamięć podręczną konsoli i ew. pobierz łatkę do gry.

4. Siaalonas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Zrobiłem tak jak radziłeś wyczyściłem pamięć podręczną oraz ściągnąłem aktualizację ale to i tak nic nie pomogło.. xboxa mam przeszło tydzień i już by się gałka zepsuła? Troche to dziwne :/

5. Siaalonas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Ściągnąłem grę demo jakiejś tam strzelaniny i niestety nie da się ruszać kamerką.. czyli oznacza to że mam prawą gałkę zepsutą? :/ dopiero konsole mam tydzień i już zepsuta po prostu brak słów.. byłem w saturnie zeby wymienic pada to się okazuje, że muszę dzwonić do Microsoftu czekać na kuriera, czekać aż naprawią pada i mi go przyślą. Obsługa działu gwarancji powiedziała, że to trwa co najmniej 2 tygodnie..

6. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)

Zawsze możesz rozebrać pada i sam go przeczyścić.Aby rozkręcić pada będziesz potrzebował klucz torx 5 albo 6(jeżeli numery pomyliłem to poprawcie mnie) z dziurką.Mogą zwykłe klucze bez dziurki, ale wtedy będziesz musiał wyłamać te zatrzaski (możesz zrobić to czymś szpiczastym albo przewiercić wiertarką tak jak ja )

7. Siaalonas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Taa już to widze jak wyłamuje zatrzaski pada z xboxa który mam tydzień . chyba wolę poczekać te 2-3 tygodnie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum