1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ForzaMotorsport4. Slim z RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Andrzej891110, Lipiec 10, 2012.

1. Andrzej891110

Andrzej891110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z zainstalowaniem dysku drugiego gry Forza Motorsport 4. Wypakowałem oba dyski do wersji XEX. Mam w folderze z grami folder Forza Motorsport 4, a w nim dwa foldery Disc 1 i Disc 2. FSD pokazuje mi obie "gry". Jak chce w grze zainstalować dysk 2 to pojawiają sie trzy ekrany w kilku sekundowych odstępach. Nie pamiętam dokładnie jak brzmią. Dodam że nie mam sprawnego napędu w konsoli, jest odłączony. To moja pierwsza gra która jest na dwóch dyskach. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Wystarczy poczytać forum. Przenieś folder z DVD2 do folderu Content w 00000000, nie wiem ile tych zer jest dokładnie, ale przenieś do 000000000>Content i będzie działać.

4. Rusłan Bahrutdinov

Rusłan Bahrutdinov Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze wrzuc na dusk swap disc*(czy jakos tak) i zrob plik multi. w ktorym wypiszesz kierunki do poszczegolnych dyskow.

Wczytywanie...

Poleć forum