1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z FSD 2.2 nie widzi zadnych gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maja1920, Grudzień 12, 2011.

1. maja1920

maja1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świętochłowice
    Witam od dzis mam konsolke z RGH,zainstalowalem xexmenu i fsd.Ustawiam game path ale nic nie widzi niewiem czemu.Gry mam zainstalowane i normalny dash widzi...

Dodam,ze gry byly instalowane przed przerobka RGH z plyt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paweldnb

paweldnb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podpinam sie pod temat bo mi tez nie widzi gier z poziomu FSD a na normalnym dashu jest ok

4. Mumin_85

Mumin_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    program homebrow nxe2god ? zmienia gry na dysku instalowane w nxe na gody w fsd

5. paweldnb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niestety po uruchomieniu nxe2god nic się nie zmieniło chodz wykryło że znalazło tam gry i zapytało czy ma zrobić god no to push A.
    Zrobiło co miało zrobić "succes" klik to exit.

EDIT
    ----------------
    no i wszystko jasne w fsd była inna ścieżka do starych gier zmian na content/00000000000000000.. pomogła

6. zyxelxxx

zyxelxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem pierwszy raz tutaj więc się przywitam..

Do rzeczy. FSD 2.2
    Wszystkie gry (dokładnie 4) w katalogu content/0000000000000000. Ścieżka ustawiona poprawnie (scan deep ustawione na 2, próbowałem też 3 i 4).
    Problem w tym, że FSD nie widzi połowy z nich...Dwie z nich są wyświetlane z okładkami, dwóch innych nie widzi wcale, nawet nie można ich uruchomic z poziomu FSD bo nie ma w co kliknąć.....Wszystkie konwertowane w ten sam sposób do GOD.
    Co robię nie tak? Czy problemem może być brak konfiguracji pobierania okładek? Jeśli tak to dlaczego okładki wyświetlane są dla 2 pierwszych tytułów? Nie powinno ich być wcale...
    Oczywiście uruchamiałem skanowanie manualnie....Wykrywa wszystkie ale nie wszystkie wyświetla...:(

7. paweldnb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale używałeś nxe2god z homebrew (poziom FSD2.2, można z xexmenu również :) )? jeśli tak spróbuj ponownie jeśli pokaże że nić nie znalazło to te gry gdzieś są wskaż w scieżkach inne katalogi

8. zyxelxxx

zyxelxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystkie konwertowałem poprzez iso2god 1.3.6 i wrzucalem poprzez 360 Content Manager 2.2. Listując strukturę katalogów zarówno z Content Managera jak i File Managera wszystkie gry są we właściwych katalogach w content/00000000000000..

Natomiast odkryłem ciekawą rzecz...Konkretnie problem jest m.in. z Black Ops. Przeniosłem go za pomocą File Managera w FSD 2.2 do innego katalogu np: HDD1:/Games i dodałem Games do listy katalogów, następnie przeskanowałem...Ooops....Jest!..nawet z okładką :)......Przeniosłem z powrotem do 0000000000000000 i przeskanowałem - znów ten sam problem......Wygląda na to, że ewidentnie nie lubi 0000000000000000. To samo z jednym tytułem XBLA.....
    Moje pytanie to czy to normalne, że niektóre tytuły nie lubią 0000...? ;)

9. paweldnb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam jeden tytuł z XBLA i jest w "zerach" i nie mam tego problemu - poza tym, że czasem gubi okładki .Wydaję mi się, że to jeden z powodów dawania nowych ścieżek w FSD. Wniosek :prostu przenieś foldery

10. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Settings - Content - i ustawiacie .

11. paweldnb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przecież pisał o tym wyżej , że to zrobił .

Wczytywanie...

Poleć forum