1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z FSD po zmianie dysku - RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MorePL, Wrzesień 22, 2014.

1. MorePL

MorePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trójmiasto
    Cześć!
    [ Edytowałem poprzedni temat z innym problemem ale tamten gdzieś zaginął i już raczej ciężko będzie, żeby ktoś na niego trafił i mi pomógł więc zakładam nowy temat bo i problem w sumie nowy :) ]
    Problem jest taki:
    Po zmianie dysku w konsoli z RGH zgrałem sobie ze starego dysku folder z FSD 3 PL oraz plik launch.ini. Po odpaleniu konsoli wszystko jest ok, FSD się odpala, jest mój skin itp. Po wejściu w ustawienia i wskazaniu ścieżki do gier na dysku przeładowuję system i pojawia się czarny ekran czyli właściwie nic się nie pojawia i nic się nie dzieje. Czekałem i czekałem ale nic się nie zmieniło więc zgrałem ponownie FSD, odpaliłem, wskazałem ścieżkę do gier, przeładowałem i znowu mogłem sobie popatrzeć jedynie na czarny ekran mojego telewizora.
    Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić ?
    Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum