1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z FSD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sumoxs12, Październik 27, 2013.

1. sumoxs12

sumoxs12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka !!!! :courage:
    Mam taki problem że jak włączam konsole to ładnie pięknie mi sie włącza FSD 3.0 o odpalam sobie jakąś gierke i jak mi sie znudzi to naciska przycisk guide i chce przejść z powrotem do FSD i tu sie zaczynają schody bo jak klika np:"Freestyle home" lub " wyłącz interfejs głównej konsoli "
    to pojawia się czarny ekran i nic sie nie dzieje a powinno przejść do FSD albo chociaż do NXE. Próbowałem coś grzebać w Dashlaunch ale nic to nie dało i nie wiem co może być tego przyczyną :bull_head:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki rev. masz tego freestyle'a ?? najnowszy ?? - 775 ??
    Spróbuj wykopać całe FSD i wrzuć nową ,świeżą kopię ...
    FSD masz na autostarcie ??

4. jmik76

jmik76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wyczyść cahe konsoli. ewentualnie przeinstaluj FSD na nowo i ustaw od nowa ścieżki w dashlaunch'u

Wczytywanie...

Poleć forum