1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z FTP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Czesiu16, Lipiec 23, 2012.

1. Czesiu16

Czesiu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,
    mam problem z polaczeniem konsoli z laptopem za pomoca ftp. Kupilem kabel cross over, ktorym lacze oba sprzety. Laptop jest polaczony bezprzewodowo z internetem. Mam starsza wersje xbox 360(nie slim). Adres ip zdobylem podlanczajac na chwile konsole z ruterem. Pozniej polaczylem ja z laptopem i probowalem uzywac programu flashfxp. Jednak po utworzeniu polaczenia, program nie chce nawiazac lacznosci. Co moze byc przyczyna problemow? Z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. Czesiu16

Czesiu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, mam rgh. Nie wiem co ustawic w konsoli i na laptopie.

5. piotr100

piotr100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    zobacz jaki masz adres ip kompa, do konsoli wpisz ten sam adres ip co z kompa tylko zmien koncowke np 192.168.0.245 to komp a do konsoli wpisujesz 192.168.0 246 ja tak kiedys zrobiłem i zadziałało total commander połonczył sie z ftp z konsolą,

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum