1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Galaxy Note 2 <-> Xbox 360

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez NikoBellic91, Maj 22, 2014.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Witam. Zacznę od tego, że nie wiem po której stronie leży wina (Smartfon vs. Xbox), dlatego utworzyłem temat w dziale Off-topic. Mam pewien na serio dziwny problem po podłączeniu Note 2 do Xboxa. W smartfonie mam dokładnie 41 utworów:

A po podłączeniu go do Xboxa, Xbox widzi tych utworów ponad 5x tyle o_O

Gdy odtworzę jakąkolwiek piosenkę, to oczywiście zadziała, ale gdy ma się zaraz następna załączyć to wyskakuje błąd, że nie można odtworzyć bla bla bla...

Miał ktoś może podobny problem i zna jego rozwiązanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jakiś błąd z powielaniem tego samego utworu, widzi ci niby cztery takie same kawałki, ale ścieżka zawsze prowadzi do jednego.
    Czy da się to naprawić ? nie mam pojęcia, błąd może leżeć po stronie xboxa jak i androida.

4. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyli dash z konsoli nie zbyt się dogaduje z Androidami. Ehh... no cóż lipa.

5. durki666

durki666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chodzi raczej o to ze różne programy na androida różnie organizują sobie muzykę, czasem robią skróty, pliki okładek itd. Xbox może to odczytywać wszystko jako muzę bo rozszerzenie może być podobne.

6. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    A próbowałeś odtwarzać utwory bezprzewodowo bezpośrednio pod Media Center w Xbox 360? Ja tak słucham od dawna, wcześniej na Evo 3D, teraz na Note 2 i chodzi wszystko bez problemu ;)

7. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A możesz mi powiedzieć jak połączyć Note 2 bezprzewodowo z Xboxem? Byłbym wdzięczny :D

EDIT: A już dobra wiem. Przez WiFi i DLNA. Trochę na początku Xbox długo ładuje (Buforuje), ale potem jest dobrze. Dobra, ten sposób działa tylko jak jestem w dashu konsoli. A jak chciałbym posłuchać podczas sesji z jakąś grą? Znalazłem niby fajną aplikację, dzięki której można na lajcie tak streamować piosenki, ale jest pewien problem. Za opcję typu "Streaming to Xbox 360/PS3" każą sobie zapłacić niemałą sumkę.

Jest może jakaś alternatywna aplikacja, która działa jak ta wyżej, tylko jest za FREE?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum