1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gamepadem przewodowym KX13 USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SandeQPL, Listopad 15, 2015.

1. SandeQPL

SandeQPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z padem przewodowym KX13 USB.

Mianowicie, gdy po podłączeniu pada do komputera portem USB próbuję włączyć jakąkolwiek grę na Steamie, obsługującą pad Xboxowy, lub samego Steama, na padzie włączają się wszystkie cztery lampki w kółku, świecą przez około sekundę, i wszystko gaśnie.

Po odłączeniu i ponownym podłączeniu pada wydaje się normalnie, świeci się lampka przy pozycji 1, jednakże po 2 minutach gry albo zaświeca się lampka na pozycji 2,muszę wtedy odłączyć pada, żeby wróciło do normy, albo wszystkie zaczynają się świecić, i mrugać w stosunku 1 sek. świeci, 1 sek nie świeci.
    W innym przypadku wszystkie lampki świecą przez sekundę, i potem wszystko gaśnie.

Próbowałem przełączać go pod inny port USB, restartować komputer, reinstalować sterowniki, wszystko na nic.

Liczę na szybką pomoc.

Pozdrawiam

SandeQPL

2. Lotnik421 Xbox One

3. SandeQPL

SandeQPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomoże mi ktoś?

Wczytywanie...