1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Games with Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Polish Zombies, Sierpień 4, 2013.

1. Polish Zombies

Polish Zombies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema!
    Mam dziwny problem z "promocją" Games with Gold.
    Otóż 1 sierpnia pojawiła się gra Crackdown i z chęcią ją pobrałem na moim głównym profilu, na którym mam gold'a i aktualnie na nim gram.
    Pobrałem ją 2 sierpnia no ale co za różnica kiedy ona będzie do 15 sierpnia dostępna i oto mój problem:
    Kiedy 2 sierpnia ją pobrałem to od momentu jej pobrania nie mam jej na interfejsie, zamiast Crackdown jest Assasin's Creed 2 którego pobrałem
    kiedy był lipiec. Nie wiem dlaczego on mi się pokazuje, boję się że coś się zepsuło czy coś... nie wiem nawet jak to nazwać.
    Chodzi mi o to czy Wy może macie tak samo lub zaradziliście temu? Boje się z tego względu że Games with Gold będzie trwało do końca roku i kolejnych
    nowych gier nie będzie mi pokazywało ;( A co jest jeszcze dziwne w moim przypadku, to to że na innym profilu którego zrobiłem koledze pokazuje
    Crackdown'a, i co?? Nie rozumiem, na moim głownym profilu pokazuje AC 2 a na profilu bez gold'a go pokazuje, nawet gdy żaden profil jest niezalogowany
    pokazuje Crackdown tylko na moim profilu pokazuje Assasin'na.
    Proszę Was o pomoc i serdecznie pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Nie patrz na to co tam się pokazuje, znajdź Crackdowna, pobierz i będzie on w "Moje gry".

Wczytywanie...

Poleć forum